ANGIELSKI - ZAPISY!
czwartek, 20 października 2015 00:00

ANGIELSKI DLA DZIECI ZE SZKOŁĄ JĘZYKOWĄ "KOKOSOWA WYSPA" -

zapisy na kurs

UWAGA: ZMIANA GODZIN ZAJĘĆ: początek kursu: 26.10. Zakończenie: 11.01.2015 - 11 spotkań.

Dzieci starsze: (6-8 lat) - godz. 15.00 - 15.45 (30 minut lekcji programowej+15 min mini konwersacji przy podwieczorku)

Dzieci młodsze: (2,5- 3,5) - godz. 16.00 - 16.45 (30 minut lekcji programowej+15 min mini konwersacji przy podwieczorku)

Zajęcia są dopasowane do wieku dzieci i ich realnych możliwości. Dzieci bawią się z lektorem, główny nacisk jest położony na komunikację ustną.

GRUPY DO 8 OSÓB.

Jak będziemy się uczyć?

Dziecko jest mieszkańcem KOKOSOWEJ WYSPY do której dopływa rozbitek (w tej roli lektor). Rozbitek ów jest piratem, który początkowo nie może porozumieć się z dzieckiem, gdyż mówi ono w innym języku.

Wkrótce ma to się jednak zmienić.... Dziecko uczy się jak zapytać kogoś o imię, jak opowiedzieć o swojej rodzinie. Ocean wyrzuca kufry z rzeczami Pirata, a ten objaśnia jak się nazywają i do czego służą. Wyspę zamieszkują także zwierzęta (w tej roli pacynki), które przejawiają rozmaite cechy charakteru. I tak np. Słonik jest wesoły, interesuje się modą i płata różne figle, żyrafa to prawdziwa gospodyni  robi zakupy, chodzi do lekarza innymi chorymi zwierzętami a Pantera uprawia różne 
sporty. Pirat uczy dziecka piosenek i snuje historie o dalekich krajach... Stara mapa znaleziona w butelce prowadzi do ukrytego skarbu. Czy zostanie ona rozszyfrowane, czy skarb zostanie odnaleziony?

Na KOKOSOWEJ WYSPIE zawsze świeci słońce i jest miła atmosfera!

Zajęcia na Kokosowej Wyspie bardziej przypominają zabawę niż naukę. Cykliczne i połączone w całość jednostki tematyczne wprowadzają Dziecko w zupełnie odmienny świat. Dziecko kontynuując zabawę na wyspie rozbitków, rozwiązuje problemy dnia codziennego, buduje, tworzy, maluje, śpiewają na kolejnych zajęciach ucząc się przy tym cały czas nowych słów z wybranego języka. Zrezygnowano z tradycyjnych ławek i ćwiczeń pisanych na rzecz zadań ruchowych, nagrań i żywego języka, które pobudzają bodźce 
wzrokowe, słuchowe. Nauka jest bowiem efektywniejsza gdy wszystkie zmysły są zaangażowane.

ZAPISY: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub w kawiarni.

OPŁATA: kurs trwa do połowy stycznia 2016 (do ferii szkolnych). Wartość 1 spotkania:  20zł . Przewidujemy 11 spotkań

Opłata za kurs: w miesięcznych ratach - płatne z góry lub jednorazowo: 200zł (jedno spotkanie gratis :))

RABATY! Przyprowadź znajomych, sąsiadów! Za każdą poleconą i zapisaną przez Państwa osobę - rabat 20% :).

 

Jak do nas trafić?

Cafe Inspiracje
ul. Skrzydlata 21a/1b
Wrocław
tel: 601 440 878
www.cafeinspiracje.pl
info@cafeinspiracje.pl
k.kobylecka@cafeinspiracje.pl

Wakacyjne godziny  otwarcia - zmiana od 4 lipca do końca sierpnia:

dni robocze: 16.00 - 20.30

(w godzinach 8.00 - 17.00 zapraszamy do korzystania z OPIEKI dla dzieci - szczegóły w AKTUALNOŚCIACH)

soboty i niedziele: 11.00 - 20.00XXL Gastro dystrybutor wody do domu filtr wody http://www.oaza-urody.eu/ http://skyclinic.pl