Cafe Inspiracje - dorośli
wtorek, 01 marca 2015 19:09

WARSZTATY:

Proponujemy spędzanie wolnego czasu w twórczy sposób nie tylko dzieciom. Pozwól sobie również na mniej praktyczne, odstresowujące zajęcia :). Na warsztaty zaproś znajomych - zamiast siedzenia w domu czy centrum handlowym odwiedźcie Cafe Inspiracje. Zarezerwuj sobie miejsce odwiedzając kawiarnię lub skontaktuj się mailowo/telefonicznie.

Proponowane warsztaty (o terminach informujemy na bieżąco w zakładce AKTUALNOŚCI):

FLORYSTYKA - osoby zainteresowane nauką kompozycji z kwiatów ciętych oraz suchych roślin proszę o kontakt. Nasza zaprzyjaźniona florystka z przyjemnością poprowadzi dla Państwa dłuższy kurs (2-3 dni) lub kilkugodzinny warsztat.

ANGIELSKI - wznawiamy jesienne konwersacje  o profilu ogólnym. Intencją zajęć jest przyjemne spędzenie czasu + doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Zajęcia prowadzą lektorzy współpracujący ze szkołą G&B English - native speakerzy brytyjscy lub profesjonalny polski lektor. Zajęcia wstępnie planowane na środy w godz. 19.30 - 20.30.

Zapisy i więcej informacji: najszybciej telefonicznie/mailowo.

ROZWÓJ ZAWODOWY - KONSULTACJE INDYWIDUALNE - myślisz o powrocie do pracy po dłuższej przerwie? Zastanawiasz się nad zmianą, ale nie wiesz, czy to właściwy moment? A może po prostu chcesz przejrzeć swoje cv i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Zapraszam serdecznie na indywidualne spotkania - jestem doradcą zawodowym-praktykiem. Dlaczego ja? Kilka lat jako osoba odpowiedzialna m.in. za HR pomaga mi spojrzeć na potencjalnego kandydata do pracy "z drugiej strony lustra"(przez lata przeprowadziłam kilka tysięcy rozmów kwalifikacyjnych rekrutując pracowników do dwóch międzynarodowych koncernów). Od pięciu lat pracuję jako trener/konsultant biznesu obserwując na co dzień bieżące trendy związane z kulturą zatrudnienia w przedsiębiorstwach. ZAPRASZAM Uśmiech Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 601 440 878.

 

Jak do nas trafić?

Cafe Inspiracje
ul. Skrzydlata 21a/1b
Wrocław
tel: 601 440 878
www.cafeinspiracje.pl
info@cafeinspiracje.pl
k.kobylecka@cafeinspiracje.pl

Godziny  otwarcia:

poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00
sobota - niedziela - 11.00 - 20.00


poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00
sobota - niedziela - 11.00 - 20.00

sterydy XXL Gastro dystrybutor wody do domu filtr wody http://www.oaza-urody.eu/