Cafe Inspiracje - dzieci
wtorek, 01 marca 2015 19:02

Oferta Cafe Inspiracje:

Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

Bezpłatna bawialnia

Angielski dla dzieci

Twórcze warsztaty plastyczne

Opieka nad dziećmi

Niezapomniane urodziny Twojego dziecka  - OFERTA Cafe Inspiracje - zamów mailową broszurę urodzinową - szczegółowy opis + oferta na torty: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WSZYSTKIE URODZINY DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ W WERSJI ANGIELSKIEJ!
OPCJA  „STANDARD”: zabawa z animatorem wg jednego z wybranych scenariuszy:
- BAL BIEDRONEK
- MALI ARTYŚCI
- MIASTO ROBOTÓW
- RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
- W CYRKU
- NA RANCHO
- OLIMPIADA NA ŁĄCE
- POKAZ MODY

OPCJA „Z TAŃCEM PRZEZ ŚWIAT” - wspaniała zabawa przy dźwiękach muzyki z różnych krajów, która przez taniec i zabawy przenosi dzieci w różne zakątki świata m. In. Grecja, Egipt, Izrael, jak również do krainy bajek i baśni gdzie nie zabraknie tańca rycerzy i księżniczek czy też tańca krasnoludków. Oprócz tańca dzieci projektują własne instrumenty, wspólnie muzykują, biorą udział w zabawach i quizach muzycznych.

OPCJA "TEATRALNE URODZINY": atrakcyjny i niezapomniany prezent dla jubilata i jego przyjaciół - urodzinowy spektakl kukiełkowy, którego bohaterem jest mały jubilat. Scenariusz do przedstawienia urodzinowego tworzymy zawsze indywidualnie dopasowując do wieku, charakteru i upodobań dziecka. Po przedstawieniu dzieci mogą zobaczyć lalki z bliska, wziąć je do ręki i... odegrać wymyślone scenki. Aktorzy uczą dzieci trudnej sztuki animacji prowadząc po spektaklu mini warsztaty teatralne.

OPCJA „MINI-MINI”: zabawa z animatorem dla grupy dzieci do max. 6 osób. Dopasowane do potrzeb najmłodszych dzieci (od 2 do 4 lat), dla których duża ilość gości i długi czas przyjęcia jest stresujący. W zależności od upodobań dzieci proponujemy motyw przewodni:

- KÓŁKO GRANIASTE – tańce, pląsy i zabawy ruchowe

- LOKOMOTYWA – podróż wyobraźni na bazie znanego wiersza J. Tuwima

-MINI TEATRZYK – czytanie książeczek w towarzystwie mini pacynek

- MALI BUDOWNICZOWIE - wspólna radość z budowania miasteczka z klocków

- MASOWANKI-RYMOWANKI – integrujące urodziny dla najmłodszych (1-3), rozwijające więź emocjonalną między dziećmi i rodzicami. POLECAMY!

 

OPCJA „ARTYSTYCZNA PRZYGODA” – urodziny z rzemiosłem artystycznym prowadzone przez artystę plastyka; dzieci rozwijają zdolności manualne i poznają sztukę użytkową. Każde dziecko otrzymuje w prezencie wykonanie przez siebie dzieło. Propozycje tematów:

- BIŻUTERYJNIE – przygotowanie biżuterii

- PROSZĘ PAŃSTWA OTO MIŚ – szyjemy pluszowe misie

- SCRAPBOOKING – ozdabianie pudełeczek na skarby

 

OPCJA „MNIAM-MNIAM”- URODZINY KULINARNE: niezapomniane urodziny „od kuchni”, podczas których jubilat i jego goście własnoręcznie, pod okiem animatora, przygotują smakołyki do spałaszowania przez siebie i dorosłych gości. Jedzenie staje się przygodą, a dzieci przekonają się, pobyt w kuchni to czas prawdziwie twórczy. Przy okazji dzieci dowiadują się ważnych informacji na temat witamin i innych składników odżywczych.

Warianty do wyboru:

- DESERKOWO (przepyszne czekoladowe fondue + owoce, kuleczki-pralinki)
- SAŁATKOWO (2 różne sałatki + dipy do maczania warzyw/owoców)
- KANAPKOWO (kanapeczki, koreczki oraz smakowite pasty)

 

OPCJA "ZRÓB TO SAM" - dla kreatywnych rodziców chętnych do poprowadzenia zabawy urodzinowej swoich dzieci - możliwość wynajmu bawialni BEZ animatora. Czas trwania 2 godz. W tym czasie za dzieci przebywające w bawialni odpowiadają rodzice. Dorosłych gości jubilata zapraszamy do strefy stolików bezpośrednio przy bawialni.

COŚ SPECJALNEGO – PROPOZYCJE DO INDYWIDUALNYCH OFERT:

- URODZINY W TERENIE (realizacja od wiosny do późnej jesieni) – wyprawa off road (wersja łagodna) samochodami terenowymi, na miejscu przygotowanie ogniska i pieczenie kiełbasek

- URODZINY W TERENIE (realizacja w zimie) – kulig saniami, na miejscu pieczenie kiełbasek przy ognisku

- URODZINY Z ROBOTAMI – składanie i programowanie robotów z zestawów Lego Minstorms

DODATKOWO W KAŻDYM WARIANCIE PROPONUJEMY:

- zakup drobnych prezentów dla gości (słodycze, mała zabawka) dekoracyjnie opakowanych – 5zł/szt.
- fotoreportaż, sesja zdjęciowa dla jubilata oraz rozesłanie gościom wybranych zdjęć na podany adres mailowy – cena do ustalenia w zależności od opcji
- pamiątkowe dyplomy z  podziękowaniem dla gości – 2 zł/szt.
- dla rodziców: pyszne ciasta, kawy oraz przygotowywane na miejscu koktajle i  shaki – wybór z karty

Uwagi:
1. podane ceny są cenami brutto z 23% VAT
2.istnieje możliwość organizacji przyjęcia  dla dwóch jubilatów - bez zmiany ceny
3. na życzenie wystawiamy faktury VAT
4. Urodziny w Cafe Inspiracje organizowane w godzinach: 10.00 – 12.00;  13.00 – 15.00; 17.00 – 19.00  

Regulamin Organizacji Urodzin dla dzieci w Cafe Inspiracje:
1. Wstępna rezerwacja terminu przyjęcia następuje poprzez pocztę elektroniczną, telefonicznie lub osobiście w Cafe Inspiracje.
2. Termin przyjęcia zostaje ostatecznie zarezerwowany po wpłacie zaliczki w kwocie 100 zł (gotówką w kawiarni lub na podane konto) i podpisaniu umowy na przeprowadzenie urodzin - na miejscu w kawiarni.Zaliczka przy opcji URODZINY TEATRALNE/TANECZNE/MIASTO ROBOTÓW wynosi 150zł.
3. Cena urodzin obejmuje 11 uczestników zabawy+ jubilat gratis (w opcji STANDARD oraz ZRÓB TO SAM). Za każde dziecko powyżej 12, dopłata wynosi 25 zł. W opcji MINI MINI ilość uczestników to 5+jubilat gratis.OPCJA TEATRALNA: 19 gości + jubilat gratis.
Ze względów praktycznych i lokalowych Cafe Inspiracje zaleca przyjęcia do maksymalnie 16 osób.
4. Podczas przyjęcia Rodzice uczestniczących w zabawie dzieci biorą odpowiedzialność za ich zdrowie i bezpieczeństwo.
5. Rodzicie przynoszą oraz częstują Gości tortem na własną odpowiedzialność. Zalecamy zakup tortu w cukierni i zachowanie paragonu. Zachęcamy do zakupu tortu w naszej kawiarni - wg indywidualnego zamówienia, w atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości składników.
6. Dane osobowe umieszczamy w bazie Klientów. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych Cafe Inspiracje zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883.

 

DSC_0110
DSC_0147
DSC_0229
DSC_0237
dsc_0245
DSC_0246
DSC_0258
DSC_0272
DSC_0308
DSC_0327
DSC_0346
DSC_0400

BAWIALNIA - Cafe Inspiracje  to miejsce przyjazne również dzieciom. Przestronna, jasna sala zabaw - "Bawialnia na łące" to królestwo najmłodszych - zapraszamy bezpłatnie wszystkie dzieci odwiedzających nas gości. Drewniane klocki i inne zabawki dobraliśmy starannie - tak, aby pomagały dzieciom poruszać wyobraźnię i odkrywać ich nowe możliwości. Najmłodsze dzieci, nieuczęszczające do żłobka/przedszkola mają możliwość swobodnego budowania pierwszych relacji z innymi dziećmi i zabawy w przyjaznym otoczeniu. Pozwól dziecku spędźić najfajniejszą część dnia właśnie w naszej Bawialni!        WAŻNE: ze względów higienicznych dzieci i dorosłych prosimy o noszenie w bawialni skarpetek (dla rodziców opcjonalnie dostępne są bezpłatne jednorazowe ochraniacze na obuwie).

ANGIELSKI -  w roku szkolnym 2015/2016 prowadzimy zajęcia dla grupy 6-8 lat (środa, godz. 15.00 - 15.45). Osoby z dziećmi w innymi wieku zapraszamy do kontaktu.

INSPIRUJĄCE ZAJĘCIA MUZYCZNE - zapisy na sezon jesienny - zajęcia od połowy września 2015, do końca czerwca 2016 (rytm roku szkolnego)

Raz w tygodniu przed południem (ŚRODA, GODZ. 10.30) spotykamy się na zajęciach muzycznych dla dzieci młodszych (1,5 do 4 lat). Jest to przedział umowny - widzimy, że nawet młodsze dzieci (ok. 12 miesięczne) równie radośnie i żywo reagują na proponowane piosenki oraz instrumenty prowadzącego zajęcia pana Łukasza Grysia.

Zajęcia trwają 30 min - to czas koncentracji uczestników w tym przedziale wiekowym. W cenę zajęć wliczony jest poczęstunek dla dzieci - po zajęciach muzycznych. Wszyscy opiekunowie będę otrzymywali na podany adres email słowa oraz ścieżkę dźwiękową ćwiczonych utworów.

WARTOŚĆ ZAJĘĆ: 25zł od osoby. Karnet na 4 kolejne zajęcia: 90zł Uśmiech. Opłatę można przesłać na konto (dane w zakładce KONTAKT) z dopiskiem MUZYKA_imię_nazwisko dziecka_data od...lub dokonać płatności na miejscu

WAŻNE: zajęcia odbywają się przy grupie min. 4 dzieci. Ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsca najpóźniej dnia poprzedniego. Osoby z karnetami: w przypadku planowanej absencji prosimy o maila lub sms - do godz. 20.00 we wtorek - pozwoli to zwolnić miejsca innym chętnym i przedłużyć Państwa karnet. Dziękujemy :)

 

OPIEKA NAD DZIEĆMI - zapraszamy na kawę a potem...czas dla siebie.To nasz ukłon w stronę zabieganych rodziców - czas na fitness, załatwienie spraw urzędowych czy spokojne zakupy. Wiemy, jak bardzo dzieci nudzą się stojąc w  kolejkach lub korkach ulicznych. Przyprowadź swoje dziecko do Cafe Inspiracje - nasze opiekunki pomogą mu przyjemnie spędzić czas w "Bawialni na łące". Dziećmi zajmuje się osoba dedykowana na ten czas tylko do tej pracy, doświadczone w pracy z najmłodszymi dziećmi. Przyjmujemy dzieci od drugiego roku życia; możliwość pobytu młodszego dziecka jest ustalana indywidualnie z rodzicem.WAŻNE:  nie prowadzimy pełnej usługi przedszkolnej (nie prowadzimy programu dydaktycznego, dzieci nie leżakują), przed pozostawieniem dziecka prosimy o zapoznanie się z regulaminem Bawialni.Koszt pobytu: dwie pierwsze godziny: 20zł; każda kolejna rozpoczęta godzina: 6zł.Zniżka dla rodzeństwa: 50% ceny dla kolejnego dziecka. Jest również możliwość skorzystania z atrakcyjnych karnetów - oferta w AKTUALNOŚCIACH. W chwili obecnej zapewniamy opiekunki od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 17.00. (z możliwością przedłużenia pobytu po godzinie 17.00). W przypadku pozostawienia dziecka w czasie obejmującym płatne zajęcia (np. j.angielski lub muzyka) doliczana jest opłata za te zajęcia. Prosimy o rezerwację miejsca z min. dwudniowym wyprzedzeniem (do godz. 12.00; opieka na poniedziałek - rezerwacja do piątku, do godz. 19.00). Zgłoszenia - rezerwację opieki przyjmujemy telefonicznie/mailowo. To nam pozwoli sprawnie zorganizować pobyt dzieci w bawialni. 

Jak do nas trafić?

Cafe Inspiracje
ul. Skrzydlata 21a/1b
Wrocław
tel: 601 440 878
www.cafeinspiracje.pl
info@cafeinspiracje.pl
k.kobylecka@cafeinspiracje.pl

Godziny  otwarcia:

poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00
sobota - niedziela - 11.00 - 20.00


poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00
sobota - niedziela - 11.00 - 20.00

sterydy XXL Gastro dystrybutor wody do domu filtr wody http://www.oaza-urody.eu/